Naujienos

Header 2 tituline

Stojančius po 10 ir 12 klasių kviečiame mokytis šių specialybių:
 
 
Nemokamas mokslas ir profesija - vos per 1 metus!

Transporto ir verslo skyrius

„Kartu mes kuriame ateitį“ 18-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

„Knyga – tai tylus ir patikimas draugas, kuriam nereikia tarpininkų, tokių kaip kompiuteris. Kiekviena knyga gyvena su savininku, išlieka dažnai ilgiau už jį, yra paveldima kitų kartų. Ji liudija tam tikrą vidinę kultūrą“. (Knygrišys Cezaris Polikevičius)
Balandžio 27 dieną 12 val. VTVPMC TVS bibliotekininkė Gerda Griniuvienė su auklėtinėmis Sandra ir Samanta svečiavosi „Varpo“ suaugusiųjų gimnazijos bibliotekoje skaitymo renginyje, į kurį pakvietė organizatorės: gimnazijos bibliotekos vedėja Rasa Zdanevičienė ir lietuvių kalbos mokytoja Loreta Saveljevienė. Renginio dalyviai bei organizatoriai skaitė labiausiai patikusių lietuvių ar užsienių rašytojų kūrinių ištraukas. Visiems buvo smagu prisiminti ir pasiklausyti Maironio, H.Radausko, V.Mykolaičio- Putino, K.Donelaičio, A.Šlepiko, P.Coelho, S.Nėries kūrybos. Toks organizatorių sumanymas-buvo puiki proga dar kartą prieš lietuvių kalbos egzaminą paklaidžioti rašytojų kūrybos takais.


Po prasmingų minčių bendravimas apie knygas, literatūrą ir kūrybą tęsėsi prie arbatos puodelio. Šaunu, kad abiejų mokyklų mokiniai susidraugavo ir rado daug įdomių temų pašnekesiui. TVS mokinės geranoriškai papasakojo apie profesijas, kurias galima įgyti Transporto ir verslo skyriuje. Suaugusiųjų gimnazijos dvyliktosios klasės mokiniai rimtai susidomėjo siūlomų profesijų mokymo(si) programomis. Šiandien įvykęs kultūrinis renginys dar kartą įrodo, kad literatūra, kūryba, knyga gali išprovokuoti pačias šviesiausias, džiugiausias ir prasmingiausias žmogaus mintis bei siekius. O visa tai padeda kurti gražią, išmintingą ir dvasingą ateitį.
Apie tai kalba ir Sėkmės mokytojas Robin Sharma: „Knyga - geriausias išmintingo žmogaus draugas“.